Підтримка       Особистий кабінет

СПОСОБИ ОПЛАТИ

Особовий рахунок

Особовий рахунок можна заздалегідь поповнити одним із запропонованих нижче способів і в подальшому використовувати для оплати замовлення. Цей спосіб пропонується лише в тому випадку, коли на балансі достатньо коштів.

Кошти з особового рахунку зручно використовувати не тільки для миттєвої оплати замовлення, а й разом із функцією автоматичного продовження послуги.

Банківський переказ

Оплата здійснюється за реквізитами у будь-якому українському банку згідно з рахунком, який необхідно попередньо створити в особистому кабінеті. Для точної ідентифікації платежу в призначенні необхідно обов'язково вказати номер рахунку.

Безготівковий розрахунок (для юридичних осіб)

Оплата здійснюється безготівковим переказом на наш розрахунковий рахунок відповідно до сформованого в особистому кабінеті рахунку. Для точної ідентифікації платежу в призначенні необхідно обов'язково вказати номер рахунку.

Картки VISA/MasterCard/ВПС Укркарт (monobank)

Через інтернет-еквайринг monobank ми приймаємо до оплати картки VISA, MasterCard та ВПС Укркарт, випущені будь-яким банком.

Картки VISA/MasterCard та Приват24 (LiqPay)

Через електронну платіжну систему інтернет-еквайрингу LiqPay ми приймаємо до оплати картки VISA та MasterCard, випущені будь-яким банком. Крім того, за допомогою LiqPay можна виконати оплату через Приват24 або з гаманця LiqPay.

 

При оплаті платіжними картками VISA та MasterCard використовується сучасна технологія безпеки 3-D Secure, яка є частиною глобальних програм Verified By Visa та MasterCard SecureCode.

Карти VISA/MasterCardVerified By Visa та MasterCard SecureCodeУКРКАРТ

Центр підтримки
Написати у особистому кабінеті. Звернення в технічну підтримку опрацьовуються цілодобово.

Інформаційний центр
+380 542 798 780
info@mainhost.com.ua
Пн-Пт, з 10:00 до 18:00